Neobux Adalert Nedir? Adalert Nasıl kullanılır?Adalert Kurulumu Resimli Anlatım

22 Kasım 2013 Cuma
neobux adalert
Neobux AdAlert
Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere neobux da daha çok para kazanmak için taktik sayılabilecek Adalert nedir ? AdAlert nasıl kullanılır ?AdAlert ne işe yarar resimli olarak anlatmaya çalışacağım.
AdAlert Nedir?
Neobux.com sitesinin yeni getirdiği uygulamalardan biridir adalert.Adalert ister sesli ister sessiz olarak kullanabileceğiniz reklam ve minijobs uyarı sistemidir.Neobux adalert sistemini  ilk geldiği gün bilgisayarıma indirip kullanan biri olarak oldukça memnunum.Diğer uygulamalar gibi sizleri farklı bir siteye veya reklam sayfasına yönlendirmiyor.Sadece işini yapıyor neobux da reklam ve minijobs geldikçe sizi sesli olarak veya ekranınızın sağ alt köşesinde bir kutu içerisinde göstererek tek tıkla neobux reklam veya minijobs sayfasına gitmenizi sağlıyor..
Neobux AdAlert'i bilgisayarınıza indirerek daha çok reklam , adprize tıklayabiliyor ve daha çok minijobs yapabiliyorsunuz.
Neobux AdAlert Nasıl Kurulur Resimli Anlatım

Neobux.com hesabınıza kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra neobux sayfanızın sağ alt köşesinde AdAlert butonuna tıklayın.
adalert
Neobux AdAlert Kurulumu
Karşınıza gelen ekranda kullanmak istediğiniz browser seçeneklerini geliyor. Örneğin kendim Google Chrome daha çok kullandığım için google chrome seçip sizlere o şekilde anlatıyorum fakat siz farklı browser kullanıyorsanız onu seçebilirsiniz.Seçtiğiniz browser dan sonra karşınıza aşağıdaki gibi ekran gelecektir.
neobux adalert
Neobux AdAlert Google Chrome Kurulumu

Gelecek olan ekranda Ekle tıklayın.Ekle tıkladıktan sonra neobux adalert google chrome sayfanızın sağ üst köşesinde kurulmuş olacaktır.Ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir.
adalert neobux
Neobux Adalert Kurulumu Başarılı 
Neobux AdAlert kurulumunu başarılı bir şekilde kurulmuştur.Adalert reklam ve minijobs uyarısını reklam ve mini jobs geldiğinde sesli olarak ekranınızın sağ alt köşesinde bir kutucuk çıkar ve saniyeler içerinde yok olur.Ekranınızın sağ üst köşesinde duran neobux adprize sekmesi sürekli kalır siz google chrome dan kaldırmadığınız sürece.
Görsel Anlatım:
adalert
Neobux Adalert  Sağ Alt Köşe Uyarı Kutusu
Neobux AdAlert Ayarları Nasıl Yapılır ?
AdAlert ayarlarına personal settings menüsünün en altından ulaşabilirsiniz. Kişisel Tercihlerinize göre ayarlarınızı yapabilirsiniz.

 • New Advertisements Sound: Reklamların uyarı sesi
 • Show Advertisements: Uyarı yapılacak olan reklamlar
 • Show Main Balance: Hesap Bakiyeniz
 • Notifications: Sağ altta çıkan uyarı kutusu

adalert ayarlama
AdAlert Neobux Ayarları

Neobux'u aktif şekilde kullanmayı düşünüyorsanız adalert kullanmanızı tavsiye ederim.Ben internette başka bir işle uğraşırken veya tv izlerken sesli olarak uyarı geldiğinde direk reklamlarımı tıklayabiliyorum.Bu sayede neobux reklam sayfasını reklam geldi mi diye tekrar tekrar yenileme ile uğraşmıyorum.
Bloğumda anlattığım, neobux Türkçe resimli anlatım yazılarımın ve tasks resimli anlatım yazılarımın anında otomatik olarak mailinize gelmesini isterseniz E-Posta Aboneliği ile neobuxhocam yazılarıma abone olabilirsiniz.E-Posta Aboneliği için tıklayınız!
(Mailinize gelen aktivasyon mailine gereksiz/spam postalarınıza bakmayı ve aktifleştirmeyi unutmayın.Mailinize sadece neobuxhocam da yayınladığım yazılar otomatik olarak anında 1 kere gelir)
Task anlatımlarımdan ve diğer neobux resimli antımlardan haberdar olmak için sağ menüde bulunan
Bloğumu Takip Et bölümünden google hesabınızla takip edebilir,neobux hocam facebook sayfamı beğenebilir,neobux hocam google sayfama katılabilir,neobux hocam twitter hesabımı takip edebilirsiniz.
Herkese kolay gelsin arkadaşlar :) Bol şanslar :A Bol kazançlar dilerim $4

Aklınız mı karıştı?
Bloğuma yorum yazmaya ve soru sormaya lütfen çekinmeyin,yorum yazarken google hesaplarınızı kullanabilirsiniz veya AD/URL seçerek neobux kullanıcı adınızı yazarak yorum yaparsanız sevinirim böylece kime cevap verdiğimi daha net takip edebilirim....
Yorum ve cevapları takip etmek, haberdar olmak için 'Beni Bilgilendir'seçmeyi unutmayınız!

:(

:)

;)

:D

:P

:A

:S

$4

:@

:O

:L

:E


:G

:B

:T

:C

:K

:V

:X

:Z

:U

:Y

:N
Kapat [x]
"Neobux Adalert Nedir? Adalert Nasıl kullanılır?Adalert Kurulumu Resimli Anlatım" için 2 Yorum Yaz-Oku:

 1. Hocam ben 8 günlük üyeyim ve AdAlert'i bugün kullanmaya başladım. Minijobs için minimum availability ne ifade eder? Sayıyı kaç olarak ayarlamamızı önerirsiniz? Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba EmirHasan :)

   Neobux üyeliğiniz hayırlı olsun :) Minijobs minimum availability: Gelen minijobs yani taskların kaç adet olduğunda uyarı vermesi içindir.1 tane ise zaten siz taskı açana kadar biter 10 yapmakta fayda var hızlı olursanız yüksek tutardaki bir taskı yapabilme ihtimaliniz olur ;)
   Bol kazançlar dilerim $4

   Sil

neobux.com

Neobux Türkçe Kullanımı

Neobux Taktikleri

Neobux Taktik

DMCA

dmca
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır!