Neobux Ptc Sitesine Paypal Hesabından Para Yatırma

1 Aralık 2013 Pazar
neobux
neobux.com
Merhaba arkadaşlar bu yazımda sizlere;neobux ptc sitesine paypal hesabımızdan para nasıl yatırılır ?Rental Balance ne işe yarar ? nasıl kullanılır ? anlatmaya çalışacağım.

Öncelikle Paypal hesabınızda kredi kartınız ekli olması gerekiyor.

Paypal hesabınızda bulunan parayı/bakiyeyi yurd dışı alış verişlerinde kullanamadığımız için,neobux ptc sitesinde paypal çekimlerimiz direkt kredi kartımızdan çekiliyor.
Neobux.com sitesine para aktarmak minumum 5 $ dan başlar.
Neobux hesabımızda Rental Balance bölümüne para aktarımlarımızı yaparız.Bu bölümdeki parayı Rent Referrals kiralamak,Rent Referrals sürelerini uzatmak ve Çalışmayan Rent Referral değişim/recycle etmek için kullanırız.
Neobux Ptc Sitesine Paypal Hesabından Para Yatırma Resimli Anlatım
Neobux hesabınıza kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra;
Account bölümünde bulunan Rental Balance: Kendi paypal hesabımızdan neobux hesabımıza para aktarabileceğimiz bölümdür. Para eklemek için yanındaki + ya tıklıyoruz!

neobux
Rental Balance Para Yatırmak

Karşımıza aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi Main Balance,Payza,Paypal,Neteller butonlarından oluşan yeşil renkte 4 adet buton geliyor.Türkiye için en uygun Paypal olduğu için paypal butonuna tıklayarak devam ediyoruz.
Main Balance : Neobux reklam tıklamalarımızdan ,minijobs,task,ref kazançlarımızdan biriken, paypal hesabımıza çekebileceğimiz veya neobux da ref kiralamak,ref süresi uzatmak,refleri değiştirmek için kullanabileceğimiz 2.bölümdür.
Bu 4 seçenekten  hangi ödeme işlemciyi kullanıyorsanız onu da seçebilirsiniz.
neobux paypal hesabından para ekleme 1
Paypal

Paypal butonuna tıkladıktan sonra karşınıza minumum 5$ ekleme yapacağınız bir ekran çıkar.Bu ekranda sağ ve sol okları kullanarak neobux'a aktarmak istediğiniz rakamı seçebilirsiniz.
neobux paypal hesabından para ekleme 2
neobux paypal
Kendi neobux hesabıma 100 adet  Rented Refferrals (Kiralık Alt Üye)  maliyeti olan 20$ seçtim.Altta bulunan Paypal yazan resme tıklıyoruz.
neobux paypal hesabından para ekleme 3
Karşınıza paypal adresinin bulunduğu sayfa çıkıyor.Burada Giriş Yapın butonuna tıklıyoruz.
neobux paypal hesabından para yatırma 4
Giriş Yapın tıkladıktan sonra karşınıza Paypal Adresinizi ve Paypal Şifrenizi yazıp Giriş Yapın tıkladığınızda Paypal hesabınıza giriş yapmış olacaksınız...
neobux paypal hesabından para ekleme 5
Karşınıza aşağıdaki gibi ödeme yapacağınız miktar ve TL ye çevrilmiş tutar ve rental balance aktarma bilgileri gelecek.Bu alanda Şimdi Ödeyin tıklayarak ödeme işlemini bitirmiş olacağız.
neobux paypal hesabından para yatırma 6
Sayfa bizi neobux hesabımıza yönlendirecek ve Thank You mesajını aldığımızda para Neobux Rental Balance kısmına geçmiş olacak.
neobux paypal hesabından para ekleme 7
Neobux Rental Balance kontrol:
neobux paypal hesabından para yatırma 8
Bloğumda anlattığım, neobux Türkçe resimli anlatım yazılarımın ve tasks resimli anlatım yazılarımın anında otomatik olarak mailinize gelmesini isterseniz E-Posta Aboneliği ile neobuxhocam yazılarıma abone olabilirsiniz.E-Posta Aboneliği için tıklayınız!
(Mailinize gelen aktivasyon mailine gereksiz/spam postalarınıza bakmayı ve aktifleştirmeyi unutmayın.Mailinize sadece neobuxhocam da yayınladığım yazılar otomatik olarak anında 1 kere gelir)
Task anlatımlarımdan ve diğer neobux resimli antımlardan haberdar olmak için sağ menüde bulunan
Bloğumu Takip Et bölümünden google hesabınızla takip edebilir,neobux hocam facebook sayfamı beğenebilir,neobux hocam google sayfama katılabilir,neobux hocam twitter hesabımı takip edebilirsiniz.
Herkese kolay gelsin arkadaşlar :) Bol şanslar :A Bol kazançlar dilerim $4

Aklınız mı karıştı?
Bloğuma yorum yazmaya ve soru sormaya lütfen çekinmeyin,yorum yazarken google hesaplarınızı kullanabilirsiniz veya AD/URL seçerek neobux kullanıcı adınızı yazarak yorum yaparsanız sevinirim böylece kime cevap verdiğimi daha net takip edebilirim....
Yorum ve cevapları takip etmek, haberdar olmak için 'Beni Bilgilendir'seçmeyi unutmayınız!

:(

:)

;)

:D

:P

:A

:S

$4

:@

:O

:L

:E


:G

:B

:T

:C

:K

:V

:X

:Z

:U

:Y

:N
Kapat [x]
"Neobux Ptc Sitesine Paypal Hesabından Para Yatırma" için 2 Yorum Yaz-Oku:

 1. paypalldan 100 dolar atsam 100 dolarlıkda ref alsam bir ay boyunca ne kadar kazanabilirim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba kral7311 :)
   Standart üye olarak en fazla 300 kiralık ref satın alabilirsiniz.300 refin toplam maliyeti 60$ yapar.Neobux da kiralık refler şansa kalmış ,çok iyi kazandırdığı söylenemez.Bunun yerine task yapmanız ,adprize tıklamanız,adalerti kurup bol bol reklam tıklamanız,15 gün dolduktan sonra direkt ref için reklam v.s vermeniz en az 15 direkt refiniz olduktan sonra 200 kiralık refiniz ile golden almanız,reflerin sürelerini daha uzun süre uzatmanız daha kazançlı olacaktır.Net bir rakam vermem yanlış olur ;)

   Sil

neobux.com

Neobux Türkçe Kullanımı

Neobux Taktikleri

Neobux Taktik

DMCA

dmca
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır!