Neobux Hocam Süpriz Ödül Kazanan Üyelerin Listesi

14 Ocak 2014 Salı
Merhaba arkadaşlar bloğumu kurmaya başladığım gün ,neobux hocam'a bir şekilde destek olan arkadaşlar için süpriz ödüller belirledim.Bloğumu birçok arkadaşımız neobux,clixsense başta olmak üzere reklam verdiğim ptc sitelerinde gördü.
Bu anlamda kafamda belirlediğim 1. süpriz ödülüm neobux hocam'a  bir şekilde destek olan ilklere bende bloğumun reklam alanında ücretsiz 90x90 banner reklamı vermeyi uygun gördüm.
Bu alana reklam vereceğiniz bannerları ptc sitesi olarak belirlerseniz sizler için daha mantıklı olacaktır.Bildiğiniz gibi ptc siteleri ref sistemi ile kazandırmaktadır.Reklam verdiğim siteler dünyaca tanınmış elit ptc siteleri olduğu için verceğiniz banner reklamlara direkt ref gelme olasılığı yüksek. Bugün tam olarak süpriz ödül kazanan arkadaşların listesi belirledim. :)

Neobux Hocam Süpriz Ödül Kazanan Üyelerin Listesi

 • 1.Kazanan Bilal Y. arkadaşımız Neobux Hocam'ı ilk takip eden olarak 1 aylık bloğumda ücretsiz 90x90 banner reklam kazanmıştır :V
(Bannerınız bloğuma eklendi :Y Eklenmde tarihi 15.01.2014 bitiş tarihi:15.02.2014 )

 • 2.Kazanan Dilek ? arkadaşımız Neobux Hocam'a ilk yorum yazan olarak 1 aylık bloğumda ücretsiz 90x90 banner reklam kazanmıştır :V

(Dilek arkadaşımızdan banner bilgileri beklenmektedir,10 gün içinde ulaşmayan banner yerine bloğumda 2.yorum yazana geçecektir!)
Dilek arkadaşımızdan gereken bilgiler gelmediği için  reklam hakkı 2.yorum yazan Mustafa Ö. arkadaşımıza  geçmiştir...

 • 3.Kazanan Serhat Ç. arkadaşımız Facebook sayfamı ilk beğenen kişi olarak 1 aylık bloğumda ücretsiz 90x90 banner reklam kazanmıştır :V

(Bannerınız bloğuma eklendi :Y Eklenme tarihi 15.01.2014 bitiş tarihi:15.02.2014)

 • 4.Kazanan Eryk Byk arkadaşımız Google + Sayfamı ilk beğenen kişi olarak Neobux Hocam dan 1 aylık bloğumda ücretsiz 90x90 banner reklam kazanmıştır :V

(Eryk Byk arkadaşımızdan banner bilgileri beklenmektedir,10 gün içinde ulaşmayan banner yerine google + sayfamı beğenen 2.kişiye gececektir!)
Eryk Byk arkadaşımızdan gereken bilgiler gelmediği için reklam hakkı  Google+ Sayfamı 2.beğenen Hepsi Yurda arkadaşımıza geçmiştir.

 • 5.Kazanan Alberk arkadaşımız Twitter hesabımı ilk takip eden kişi olarak Neobux Hocam dan 1 aylık bloğumda ücretsiz 90x90 banner reklam kazanmıştır :V

(Alberk arkadaşımızdan banner bilgileri beklenmektedir,10 gün içinde ulaşmayan banner yerine twitter sayfamı takip eden  2.kişiye geçecektir)
Alberk arkadaşımızdan gereken bilgiler gelmediği için reklam hakkı Twitter hesabımı 2.takip eden ünlü vecizeler ismindeki arkadaşımıza geçmiştir.

 • 6.Kazanan Gökhan K. arkadaşımız neobux hocam'a e-posta aboneğini e-mailine gelen aktivasyon ile aktifleştiren ilk kişi olarak neobux hocam dan 1 aylık bloğumda ücretsiz 90x90 banner reklam kazanmıştır :V

(Bannerınız bloğuma eklendi :Y Eklenme tarihi 21.01.2014 bitiş tarihi:21.02.2014)

Süpriz ödül kazanan tüm arkadaşları tebrik ederim :E Neobux Hocam'ın süpriz ödülleri devam ediyor bir başka ödül listesinde görüşmek üzere :B Destek Ol Kazan!
Bloğumda anlattığım, neobux Türkçe resimli anlatım yazılarımın ve tasks resimli anlatım yazılarımın anında otomatik olarak mailinize gelmesini isterseniz E-Posta Aboneliği ile neobuxhocam yazılarıma abone olabilirsiniz.E-Posta Aboneliği için tıklayınız!
(Mailinize gelen aktivasyon mailine gereksiz/spam postalarınıza bakmayı ve aktifleştirmeyi unutmayın.Mailinize sadece neobuxhocam da yayınladığım yazılar otomatik olarak anında 1 kere gelir)
Task anlatımlarımdan ve diğer neobux resimli antımlardan haberdar olmak için sağ menüde bulunan
Bloğumu Takip Et bölümünden google hesabınızla takip edebilir,neobux hocam facebook sayfamı beğenebilir,neobux hocam google sayfama katılabilir,neobux hocam twitter hesabımı takip edebilirsiniz.
Herkese kolay gelsin arkadaşlar :) Bol şanslar :A Bol kazançlar dilerim $4

Aklınız mı karıştı?
Bloğuma yorum yazmaya ve soru sormaya lütfen çekinmeyin,yorum yazarken google hesaplarınızı kullanabilirsiniz veya AD/URL seçerek neobux kullanıcı adınızı yazarak yorum yaparsanız sevinirim böylece kime cevap verdiğimi daha net takip edebilirim....
Yorum ve cevapları takip etmek, haberdar olmak için 'Beni Bilgilendir'seçmeyi unutmayınız!

:(

:)

;)

:D

:P

:A

:S

$4

:@

:O

:L

:E


:G

:B

:T

:C

:K

:V

:X

:Z

:U

:Y

:N
Kapat [x]
"Neobux Hocam Süpriz Ödül Kazanan Üyelerin Listesi" için 6 Yorum Yaz-Oku:

 1. gerçekten sonderece ayrıntılı ve bilgilendirici olmuş site ellerinize emeğinize sağlık hocam. neobux la ilgili para kazanılabilecek bütün yöntemler en ufak detaylarına kadar verilmiş

  ayrıca banner ödülü içinde çok teşekkürler neobuxhocam :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bana ilk desteği verdiğiniz için ben teşekkür ederim Bilal hocam :) Yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederim :) Bannerınız için tebrik ederim inşallah amacına ulaşır :V

   Sil
 2. Çoook güzel bir blog bu blog sayesinde gerçekten kazanmaya başladım özellikle tasklardaki kolay anlatımlar resimli anlatımlar çok işimi kolaylaştırdı hem ödüllerde dağıtıyor yingyang hocamız harikaaaa :L

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @Berke
   Yorumun için çok teşekkür ederim :L Birilerine neobux kullanımı hakkında yardımcı olmak benim yaşam felsefem bu blogta ;) Neobux Hocamla kalın ,Süpriz ödüllerim devam ediyor :V İyi günler :)

   Sil
 3. Gerçekten blog çok ayrıntılı yapılmış. Ellerinize sağlık. Bu site hakkında çok şey öğrendim. Kazancımızın daha fazla olması için yardımcı olacak. Fakat benim çözemediğim kısımlar var. Bunları nasıl çözebileceğimi bilemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @Semih
   Öncelikle yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Birilerine bir yardımım dokunuyorsa ne mutlu bana :) Bloğuma yazılan yorumlar emeğimin karşılığıdır benim için ;)Neobux kullanımı hakkında çözemediğiniz hangi konu varsa sormaya çekinmeyin lütfen ;) Neobux hakkında bilmediğim birşey yok benim sadece konuları belirlemek için zamana ihtiyacım var ;) Neobux hakkında sormak istediklerinizi Neobux Nedir? burayı tıklayarak bu konu altında sorabilirsiniz Elimden gelen her türlü yardımı yapmaya çalışırım ;) İyi günler diliyorum :)

   Sil

neobux.com

Neobux Türkçe Kullanımı

Neobux Taktikleri

Neobux Taktik

DMCA

dmca
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır!