Neobux Resimli Task Anlatımı-What URL(s) did this phone number come from

21 Ocak 2014 Salı
Neobux =>Offers =>Minijobs bölümünde olan task çok kolay para kazandırıyor.Taskta bize verilen telefon numaraları ve tıklamamız için 3 site linki verilmiş ve bu 3 siteyi tıklayıp hangi site linklerinde verdiği telefon numaraları var bunları işaretlememizi istiyor.
Resimli Task Anlatımı-What URL(s) did this phone number come from?
1.Adım
Neobux hesabımıza kullanıcı adımız ve şifremiz ile giriş yaptıktan sonra Offers=>Minijobs tıklıyoruz.What URL(s) did this phone number come from? yazan tasktaki mavi renkli linke tıklıyoruz.
2.Adım
Taskın bize vermiş olduğu adres bilgilerinin ve telefon numaralarının olduğu bölüme geliyoruz.Burada sağ tarafta bize 3 link veriyor bu linklere sağ tıklayıp  hepsini ayrı pencerede açıyoruz ve orta alanda verdiği telefon numarası varmı yok mu bakıyoruz.Telefon numarası 1.linkte varmı ? 2.linkte var mı? 3.linkte varmı?
Aşağıda bulunan şıklarda olanları işaterliyoruz.
Tıkladığım 3 linkteki sitede de vermiş olduğu telefon numarası olduğu için;
Directory Sites 1.2 and 3 şıkkına tik atıyorum.

Task sayfa başına 5 cent kazandırıyor.100 sayfa yaptığınızda 5 $ para kazanırsınız.
Bloğumda anlattığım, neobux Türkçe resimli anlatım yazılarımın ve tasks resimli anlatım yazılarımın anında otomatik olarak mailinize gelmesini isterseniz E-Posta Aboneliği ile neobuxhocam yazılarıma abone olabilirsiniz.E-Posta Aboneliği için tıklayınız!
(Mailinize gelen aktivasyon mailine gereksiz/spam postalarınıza bakmayı ve aktifleştirmeyi unutmayın.Mailinize sadece neobuxhocam da yayınladığım yazılar otomatik olarak anında 1 kere gelir)
Task anlatımlarımdan ve diğer neobux resimli antımlardan haberdar olmak için sağ menüde bulunan
Bloğumu Takip Et bölümünden google hesabınızla takip edebilir,neobux hocam facebook sayfamı beğenebilir,neobux hocam google sayfama katılabilir,neobux hocam twitter hesabımı takip edebilirsiniz.
Herkese kolay gelsin arkadaşlar :) Bol şanslar :A Bol kazançlar dilerim $4

Aklınız mı karıştı?
Bloğuma yorum yazmaya ve soru sormaya lütfen çekinmeyin,yorum yazarken google hesaplarınızı kullanabilirsiniz veya AD/URL seçerek neobux kullanıcı adınızı yazarak yorum yaparsanız sevinirim böylece kime cevap verdiğimi daha net takip edebilirim....
Yorum ve cevapları takip etmek, haberdar olmak için 'Beni Bilgilendir'seçmeyi unutmayınız!

:(

:)

;)

:D

:P

:A

:S

$4

:@

:O

:L

:E


:G

:B

:T

:C

:K

:V

:X

:Z

:U

:Y

:N
Kapat [x]
"Neobux Resimli Task Anlatımı-What URL(s) did this phone number come from" için 0 Yorum Yaz-Oku:

neobux.com

Neobux Türkçe Kullanımı

Neobux Taktikleri

Neobux Taktik

DMCA

dmca
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır!