Neobux Tasks Resimli Anlatımı-Clothes shoes or accessories (Categorize clothing items) Fashion

20 Ocak 2014 Pazartesi
Neobux tasks yaparak para kazanmaya devam ediyoruz.Bu yazımda sizlere neobux offers minijobs bölümünde bulunan "Clothes, shoes, or accessories? (Categorize clothing items) Fashion!"Tasks ın resimli anlatımını paylaşacağım.
Task  çok kolay bir şekilde para kazanmamızı sağlıyor.Özellikle bayanların yapabileceği ve çok hoşlanacağı bir task.Neobux da bulunan "Clothes, shoes, or accessories? (Categorize clothing items) Fashion!" taskın kısaca mantığı bize gösterilen resimlerin kategorilerini işaretlemek.Genellikle ayakkabı,bluz,çanta v.s ürünlerden oluşuyor.

"Clothes, shoes, or accessories? (Categorize clothing items) Fashion!" Resimli Task Anlatımı
1.Adım
Neobux hesabınıza kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapın.Offers=>Minijobs tıklayın.İsmini vermiş olduğum taskın mavi renkli linkini tıklayın.

2.Adım
Taskın ingilizce olarak anlattığı bölümleri aşağı kaydırarak bize sorduğu resme geliyoruz.
Aşağıda örnek resimde bir kaban resmi gösterilmiş.


3.Adım
Yukarıda vermiş olduğu resmi kategorilere ayırmak.İlk sıra 3 kategoriden oluşuyor
*Accessories: Aksesuarlar
*Clothing: Giyim
*Shoes: Ayakkabı
Yukarıda resimli olarak anlatmış olduğum task her 2 sayfa da bir  17 cent  para kazandırıyor.Örnek bir hesaplama ile 200 sayfa yaptığınızda 17 $ para kazanırsınız.
Bloğumda anlattığım, neobux Türkçe resimli anlatım yazılarımın ve tasks resimli anlatım yazılarımın anında otomatik olarak mailinize gelmesini isterseniz E-Posta Aboneliği ile neobuxhocam yazılarıma abone olabilirsiniz.E-Posta Aboneliği için tıklayınız!
(Mailinize gelen aktivasyon mailine gereksiz/spam postalarınıza bakmayı ve aktifleştirmeyi unutmayın.Mailinize sadece neobuxhocam da yayınladığım yazılar otomatik olarak anında 1 kere gelir)
Task anlatımlarımdan ve diğer neobux resimli antımlardan haberdar olmak için sağ menüde bulunan
Bloğumu Takip Et bölümünden google hesabınızla takip edebilir,neobux hocam facebook sayfamı beğenebilir,neobux hocam google sayfama katılabilir,neobux hocam twitter hesabımı takip edebilirsiniz.
Herkese kolay gelsin arkadaşlar :) Bol şanslar :A Bol kazançlar dilerim $4

Aklınız mı karıştı?
Bloğuma yorum yazmaya ve soru sormaya lütfen çekinmeyin,yorum yazarken google hesaplarınızı kullanabilirsiniz veya AD/URL seçerek neobux kullanıcı adınızı yazarak yorum yaparsanız sevinirim böylece kime cevap verdiğimi daha net takip edebilirim....
Yorum ve cevapları takip etmek, haberdar olmak için 'Beni Bilgilendir'seçmeyi unutmayınız!

:(

:)

;)

:D

:P

:A

:S

$4

:@

:O

:L

:E


:G

:B

:T

:C

:K

:V

:X

:Z

:U

:Y

:N
Kapat [x]
"Neobux Tasks Resimli Anlatımı-Clothes shoes or accessories (Categorize clothing items) Fashion" için 0 Yorum Yaz-Oku:

neobux.com

Neobux Türkçe Kullanımı

Neobux Taktikleri

Neobux Taktik

DMCA

dmca
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır!