Hakkımda


Merhaba arkadaşlar :)
Neobux'un eski üyelerinden sayılırım, neobux'a kayıt tarihim 20.06.2010 kullanıcı adım yingyang16
yingyang16 kimdir :@
Aslında kullanıcı adım Yingyang bazı yerlerde yingyang kullanıcı adı önceden kullanılmış olduğu için bende yanına yaşadığım şehrin plakasını ekliyorum. ;)Yingyang evli mutlu çocuklu bir bayan 13 yaşında bir oğlum ve 9 aylık minik bir tosunum var.2 erkek annesiyim.Yaşım İzmir plaka,ruhum Bursa plaka. :D Aslen İzmirli olan ben 3 yıl İstanbul yaşantısından sonra eşimin mesleği üzerine Bursa ya yerleştik.10 yıldır Bursa da yaşıyorum. 

İnternetten para kazanma macerama 2007 yılında evde boş kaldığım bir dönemde başladığım bir hobi.6 yıldır internetten para kazanma yolları üzerine birçok site denedim.Aralarında en çok neobux'u sevdim.Neobux'un dünyanın heryerinden onbinlerce üyesinin olması, 5 yıldır güvenlir ptc sitesi olması  ve ödemeler konusunda hiç bir zaman sıkıntı yaşatmaması beni neobux 'a bağladı. 
Paypal ve Payza hesabıma ödemelerim anında geldi.Yatırım yapmaktan ve paramı neobux'da tutmaktan hiç bir zaman şüphe duymadım.Param evde olsa daha endişeli olurdum herhalde :D Neobux Türkçe forumda 1-2 yıl kadar sürekli online durumundaydım ve elimden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.Şimdilerde ise ara sıra neobux Türkçe foruma uğrayabiliyorum. Bu günlerde yine boş kaldım sanırım.Çok büyük bir heves ve heyecanla neobuxhocam bloğumu oluşturdum. :T 
Burada sizlerle güzel bir dostluk,arkadaşlık ortamı kurulsun istiyorum hemde elimden geldiğince neobux hakkında kafanızdaki tüm sorularınıza cevap vermeye, yardımcı olmaya çalışacağım.
Bloğumda anlattığım, neobux Türkçe resimli anlatım yazılarımın ve tasks resimli anlatım yazılarımın anında otomatik olarak mailinize gelmesini isterseniz E-Posta Aboneliği ile neobuxhocam yazılarıma abone olabilirsiniz.E-Posta Aboneliği için tıklayınız!
(Mailinize gelen aktivasyon mailine gereksiz/spam postalarınıza bakmayı ve aktifleştirmeyi unutmayın.Mailinize sadece neobuxhocam da yayınladığım yazılar otomatik olarak anında 1 kere gelir)
Task anlatımlarımdan ve diğer neobux resimli antımlardan haberdar olmak için sağ menüde bulunan
Bloğumu Takip Et bölümünden google hesabınızla takip edebilir,neobux hocam facebook sayfamı beğenebilir,neobux hocam google sayfama katılabilir,neobux hocam twitter hesabımı takip edebilirsiniz.
Herkese kolay gelsin arkadaşlar :) Bol şanslar :A Bol kazançlar dilerim $4Aklınız mı karıştı?
Bloğuma yorum yazmaya ve soru sormaya lütfen çekinmeyin,yorum yazarken google hesaplarınızı kullanabilirsiniz veya AD/URL seçerek neobux kullanıcı adınızı yazarak yorum yaparsanız sevinirim böylece kime cevap verdiğimi daha net takip edebilirim....
Yorum ve cevapları takip etmek, haberdar olmak için 'Beni Bilgilendir'seçmeyi unutmayınız!

:(

:)

;)

:D

:P

:A

:S

$4

:@

:O

:L

:E


:G

:B

:T

:C

:K

:V

:X

:Z

:U

:Y

:N
Kapat [x]

"Hakkımda " için 0 Yorum Yaz-Oku:

neobux.com

Neobux Türkçe Kullanımı

Neobux Taktikleri

Neobux Taktik

DMCA

dmca
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır!